Szukaj
Wpisz tekst
[Zaawansowane]
  
 Menu
  
 Informacje
  


 Regulamin zakupów w sklepie internetowym Mała Moda

Postanowienia ogólne

Właścicielem Sklepu Internetowego "Mała Moda" znajdującego się pod adresem "http://www.malamoda.pl" jest firma „Regis” Paweł Mondzelewski z siedzibą w Nysie, przy ulicy Stefana Czarnieckiego 1, NIP: 631-188-51-56, Regon: 160066064.

Dokonywanie zakupów w sklepie Mała Moda możliwe jest tylko drogą elektroniczną. Sklep nie przyjmuje zamówień przez telefon, fax itp. Nie ma również możliwości odebrania zamówionego towaru osobiście.  Wszystkie ewentualne pytania prosimy kierować na nasz adres e-mail.

Wszystkie ceny towarów w sklepie są cenami brutto i zawierają podatek VAT. Do każdego zamówienia dołączamy paragon fiskalny. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT.

Zawartość sklepu internetowego Mała Moda nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego art. 543. Wszelkie informacje na temat towarów w ofercie są zgodne z danymi katalogowymi producentów. Sklep internetowy Mała Moda zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.

Wysyłka

Składając zamówienie w sklepie internetowym Mała Moda, udzielają Państwo firmie "Regis" Paweł Mondzelewski pełnomocnictwa na zawarcie umowy o świadczenie usług w Państwa imieniu z Pocztą Polską, w celu przesłania za jej pośrednictwem zakupionego towaru. Przekazane na ten cel środki nie stanowią dodatkowego dochodu firmy.

Zamówiony towar wysyłamy na adres podany w formularzu zamówienia.

Przesyłki wysyłane są na Państwa koszt za pośrednictwem Poczty Polskiej, przesyłką poleconą/paczką priorytetową/ekonomiczną lub przesyłką pobraniową priorytetową. Wysyłamy również za pośrednictwem kuriera Fed-EX (dawny Opek).

Niezależnie od wagi przesyłki koszt przesyłki dla klienta wynosi 10,00 PLN (przesyłka ekonomiczna) / 13,00 PLN (przesyłka priorytetowa) / 13,50 (kurier) w przypadku przedpłaty na konto lub 17,00 PLN w przypadku przesyłki za pobraniem.

Czas realizacji Państwa zamówienia to 1-14 dni roboczych, zależnie od dostępności zamówionego towaru. W sporadycznych przypadkach czas ten może się wydłużyć, w takim przypadku powiadomimy Państwa o tym fakcie osobnym mailem z pytaniem o dalszy sposób postępowania (np. wysyłka dostępnej części towaru jedną przesyłką a tego chwilowo niedostępnego - następną).

Czas otrzymania przez Państwa zamówionego towaru = czas realizacji zamówienia + czas dostarczenia przesyłki przez Pocztę Polską. Na czas dostarczenia nie mamy wpływu, zwykle są to 1-2 dni robocze.

Nieodebranie przesyłki płatnej przy odbiorze będzie równoznaczne z zablokowaniem dla Państwa dostępu do naszego sklepu w przyszłości.

Należność za zamówione towary można wpłacać na konto:

Właściciel rachunku: REGIS MONDZELEWSKI PAWEŁ
Nr rachunku: 34 1140 2017 0000 4702 0598 6148

Reklamacje i zwroty

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 o ochronie praw konsumentów gwarantujemy Państwu prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki. Zwrot należności za zwrócony towar, po potrąceniu całkowitych kosztów przesyłki nastąpi w terminie 7 dni od daty otrzymania zwrotu, na wskazane przez Państwa konto bankowe lub przekazem pocztowym na wskazany w zamówieniu adres. Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący.
Uwaga!
Zwrotowi nie podlegają produkty posiadające właściwości ściśle określone przez Nabywcę przy składaniu zamówienia lub są ściśle związane z jego osobą.
Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

Dodatkowo, dajemy Państwu prawo do wymiany zakupionego towaru na inny rozmiar i/lub kolor w terminie do 10 dni roboczych od momentu otrzymania zamówionego towaru. Przed wysłaniem towaru należy uzgodnić z obsługą sklepu, na jaki rozmiar i/lub kolor ma być wymieniony odsyłany towar. Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód sprzedaży. Wymienianą odzież należy odesłać na adres:

Sklep Internetowy "Mała Moda"
ul. Stefana Czarnieckiego 1
48-303 Nysa.

Państwo ponoszą koszty związane z wysyłką wymienianego towaru. Sklep ponosi koszty wysyłki jedynie w przypadku błędnej realizacji zamówienia, tzn. wysyłki rozmiarów, kolorów, bądź modeli niezgodnych z Państwa zamówieniem.

Przy wymianie na inny rozmiar będą uwzględniane różnice w cenie. Ewentualną nadpłatę zwracamy przelewem bankowym na podane konto bankowe. W przypadku dopłaty należy uregulować podaną przez sklep należność, wynikającą z różnic w cenach wymienianych towarów, na nasze konto bankowe.

Warunkiem przyjęcia towaru do zwrotu/wymiany jest odesłanie nam zakupionego towaru w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, bez śladów użytkowania. Odsyłany towar powinien być zapakowany w sposób zabezpieczający go przed zniszczeniem w trakcie transportu. Zwracany towar powinien być zaopatrzony w metki, wszywki i inne elementy, które posiadał w momencie sprzedaży. Do zwracanego towaru należy dołączyć dowód sprzedaży.

Jeśli przesyłka nie dotrze do Państwa w spodziewanym terminie prosimy o kontakt z nami, wówczas sprawdzimy co się dzieje z przesyłką - najczęściej po prostu czeka na odbiór na poczcie. Gdyby jednak zdarzyło się, że przesyłka zaginie, po 14 dniach od wysyłki składamy reklamację do Poczty Polskiej i czekamy na jej rozpatrzenie (trwa to nawet do 30 dni). Po uznaniu reklamacji przez Pocztę zwracamy Państwu w całości koszt zakupu lub wysyłamy zamówiony towar ponownie, zależnie od Państwa decyzji.

W momencie odbioru zamówionego towaru mają Państwo prawo sprawdzić zawartość przesyłki w obecności dostarczyciela. Należy dokładnie obejrzeć paczkę, czy nie jest rozerwana, czy taśma nie jest naruszona, czy nie ma śladów otwierania, naruszenia zawartości. W razie jakichkolwiek wątpliwości, stwierdzenia braków lub zniszczenia towaru, należy w obecności pracownika Poczty sporządzić protokół szkody, nie przyjmując towaru. Wszelkie reklamacje dotyczące uszkodzenia przesyłki w trakcie transportu będą rozpatrywane wyłącznie na podstawie sporządzonego protokołu szkody. Jedynie sporządzony na miejscu protokół szkody jest podstawą do reklamacji.

  

 


Szybki kontakt
Gadu-Gadu


Bezpieczne zakupy

  
 Koszyk
Na razie jest pusto
  
 Logowanie
  
 Komunikaty
 - Aktualizacja cen wysyłki - W 2014 roku Poczta Polska podniosła ceny wysyłek. Aby zrekom ...Więcej

- Fartuszki w rozmiarze XL - Absolutna nowość!!! Fartuszki do zabaw plastycznych w rozmia ...Więcej

- Czapki - Zapraszamy do zapoznania się z ...Więcej

- Obuwie dziecięce - Rozszerzyliśmy naszą ofertę o buciki firmy Zetpol. Idealne j ...Więcej

- Kolekcja WIOSNA 2008 - Proponujemy Państwu spodnie dżinsowe i sztruksowe z nowej ko ...Więcej

[ Wszystkie komunikaty ]
  


Strona głowna | Polityka prywatności

Oprogramowanie sklepu: www.netidea.pl
Copyright (C) 2002-2019
Strona została wygenerowana w czasie: 0.004 sek.